Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Kevin Mr. Kevin
Cfare mund te bej per ju?
+8618927498912
Chat Tani
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Shenzhen Seaskin Sports Goods Co., Ltd.

Rreth nesh

Quality is our middle name

Rreth nesh

Shenzhen Seaskin Sports Goods Co., Ltd.

Seaskin Wetsuit Fabrika filloi në vitin 2010, e cila ndodhej në qytetin Dongguan Provinca Guangdong të Kinës. Në fillim të themelimit të tij, ai ishte një punëtori e vogël familjare, kryesisht pranonte porosi nga ndërmarrjet tregtare vendase. Pas disa vitesh zhvillimi të vazhdueshëm, shkalla e fabrikës është zgjeruar në 4,000 metra katrorë. Deri më tani, kemi pasur një bashkëpunim të ngushtë me Yamamoto (Japoni), Jako (Koreja e Jugut), Nam Liong (Tajvan Kinë) dhe sfungjerë vendas për të përmbushur nevojat e klientëve në tregje të ndryshme. Fabrika e veshjeve të detit prodhon vetëm produkte me porosi. Prodhimet tona janë kostum zhytjeje, rroba banje roje roje, roje roje me kapuç, jelek noti, çorape plazhi, çorape Wetsuit, Wetsuit Freediving, veshje triathlon dhe kështu me radhë. Faleminderit që zgjodhët Seaskin Wetsuit dhe jeni një nga partnerët tanë.

Product Showcase

Djemtë e detit Wetsuit me mbulesë në kraharor me djathë

Djemtë e detit Wetsuit me mbulesë në kraharor me djathë

Seaskin Boys Hooded Chest Zip Surfing Wetsuit është bërë nga neoprene Jako MRL , e cila është bërë nga gome kloroprene me bazë gëlqerore dhe është eko-miqësore, super e shtrirë dhe e qëndrueshme. Veshjet e gjata Seaskin Back Zip Boys janë të përshtatshme për zhytje në snorkel / zhytje / zhytje / zhytje falas / zhytje...

Biletat e veshjes së kraharorit për djemtë e detit

Biletat e veshjes së kraharorit për djemtë e detit

Seaskin Boys Chest Zip Surfing Wetsuit është bërë nga neoprene Jako MRL , e cila është bërë prej gome kloroprene me bazë gëlqerore dhe është eko-miqësore, super e shtrirë dhe e qëndrueshme. Veshjet e gjata Seaskin Back Zip Boys janë të përshtatshme për zhytje në snorkel / zhytje / zhytje / zhytje falas / zhytje me...

Veshjet e detit Veshjet e mbrapa me kostum të plotë Surfing

Veshjet e detit Veshjet e mbrapa me kostum të plotë Surfing

Veshjet e plota Seaskin Girls Back Zip Surfing është bërë prej neoprenit Jako MRL , e cila është bërë nga gome kloroprene me bazë gëlqerore dhe është eko-miqësore, super e shtrirë dhe e qëndrueshme. Kostumi i plotë i zhytjes për fëmijë Seaskin Front Zip është i përshtatshëm për ngritjen në këmbë të Paddling / Surfing...

Produktet e zgjedhura

Na kontaktoni

Dërgo Kërkesë

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Product

Whatsapp

Rreth nesh

hetim