Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Kevin Mr. Kevin
Што можам да направам за тебе?
+8618927498912
Разговарајте сега
Разговарајте сега Контакт снабдувач

Shenzhen Seaskin Sports Goods Co., Ltd.

За нас

Quality is our middle name

За нас

Shenzhen Seaskin Sports Goods Co., Ltd.

Фабрика за морска облека за облека започна во 2010 година, која се наоѓа во градот Донггуан, провинцијата Гуангдонг во Кина. На почетокот на основањето, тоа беше мала семејна работилница, главно прифаќајќи нарачки од домашни трговски компании. По неколку години континуиран развој, скалата на фабриката се прошири на 4.000 квадратни метри. Досега имавме тесна соработка со Јамамото (Јапонија), Јако (Јужна Кореја), Нам Лионг (Тајван Кина) и домашни сунѓери за да ги задоволиме потребите на клиентите на различни пазари. Seaskin Wetsuit Factory произведува само производи по нарачка. Нашите производи се костум за нуркање, костими за капење осип, чувар на осип со качулка, елек за пливање, чорапи за на плажа, чорапи за облека, облека за слободна нуркање, триатлонски облеки и така натаму. Ви благодариме што го одбравте Seaskin Wetsuit и сте еден од нашите партнери.

Product Showcase

Момци од морска кожа, сурфање, облека со патент со градите со качулка

Момци од морска кожа, сурфање, облека со патент со градите со качулка

Момчињата Seaskin Boys со качулка со патент по сурфање Wetsuit е изработена од неопрен Jako MRL , кој е направен од гума хлоропрен базирана на варовник и е еколошка, супер растеглива и издржлива. Долгите костуми на морските копии Seaskin Back Zip се погодни за нуркање со нуркање / нуркање / бесплатно нуркање / нуркање...

Момци на морски коски, сурфање, облека за патенти со градите

Момци на морски коски, сурфање, облека за патенти со градите

Облека за градите со поштенски костими Seaskin Boys е направена од неопрен Jako MRL , кој е направен од гума хлоропрен базиран на варовник и е еколошки, супер растеглив и издржлив. Долгите костуми на морските копии Seaskin Back Zip се погодни за нуркање со нуркање / нуркање / бесплатно нуркање / нуркање под копје. И...

Девојки од морска кожа, целосен костум за сурфање со поштенски број

Девојки од морска кожа, целосен костум за сурфање со поштенски број

Seaskin Girls Back Zip Surfing Full Suit е изработен од неопрен Jako MRL , кој е направен од гума хлоропрен базиран на варовник и е еколошки, супер растеглив и издржлив. Детскиот целосен костум за нуркање со морска коска е погоден за подигнување на весло / сурфање / пансион за будење / сурфање со китови и сл. И тој е...

Избрана производи

Контактирајте не

  • Тел:86-755-21033343

    Мобилен телефон: +8618927498912Contact me with Whatsapp

  • Адреса:Block B, Hongyi Building, No.227, Fulian Zone 2, Longhua Street, Longhua District, Shenzhen, Guangdong

    Земја / регион:China

  • Веб-страница:https://www.seaskinwetsuit.com

    Изложбен салон Босго:http://mk.bossgoo.com/member_seaskinwetsuits

  • Е-пошта:kevin@sea-skin.com

Испрати Испраќам барање

Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Список со поврзани производи

Дома

Product

Whatsapp

За нас

Испраќам барање